Haberler

GeForce NOW Küresel Fiyatı Zamlandı

15 Mart’ta Türkiye sunucuları kullanıma açılan GeForce NOW Game+ için üyelik fiyatları açıklanmıştı. Reaksiyon çeken fiyatların sebebi şimdi aşikâr olmazken, geçtiğimiz gün ise Türkiye’deki küresel kullanıcıların Game+ sunucularına mecburî geçiş yaptırılacağı açıklanmış, daha sonra bu karardan geri adım atılmıştı.

NVIDIA, yaşanan bu gelişmelerin akabinde 10 milyon kullanıcıya ulaşan GeForce NOW servisinin küresel fiyatlarında değişikliğe gidiyor. Bu durumun Türkiye yani Game+ aboneliklerinin beklenenden yüksek fiyata sahip olmasının tesiri olup olmadığı bilinmiyor.

GeForce NOW Küresel Artırım Sonrası Fiyatlar

NVIDIA’nın bulut oyun servisi, Founders isimli aboneliğini 1 ay boyunca kullanmanız için evvelce 5.49 euro talep ederken, 6 ay kullanmanız için ise 27.45 euro talep ediyordu. NVIDIA yeni bir paket duyurarak Founders isimli pakete üye alımını durdurdu. Priority olarak isimlendirilen yeni paketin fiyatları, servisin lansmana özel avantajları sonlandırılarak artırımlı bir halde açıklandı.

GeForce NOW küresel sunucularına yeni üyelik kaydı için istenen yeni fiyatlar ise şöyle;

Ülke / Bölge GFN Founders (Eski) Priority 1 Aylık Priority 1 Yıllık
ABD 4.99 Dolar 9.99 Dolar 99.99 Dolar
İngiltere 4.99 Pound 8.99 Pound 89.99 Pound
Avrupa 5.49 Euro 9.99 Euro 99.99 Euro

NVIDIA’nın yeni fiyatları duyurduğu blog girdisine buradan ulaşabilirsiniz (İngilizce).

Ek olarak bu artırımların GeForce NOW powered by GAME+ servisinin fiyatlarını etkilemeyeceğini ve mevcut küresel kullanıcıların eski fiyattan üyeliklerini sürdürebileceklerini belirtelim.

GeForce NOW Türkiye Fiyatı

Kullanıcılar için GeForce NOW powered by GAME+ servisinde BasicLansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket ve Premium olmak üzere 3 farklı paket bulunuyor.

Basic Paket – Fiyatsız

1 saatle sonlu oturum mühleti, RTX seçeneği kapalı ve sunucunun makul bir kapasitesi ayrılmış formda hizmet verecek.

Premium Paket – 74,9 TL / aylık abonelik

Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum mühleti ile RTX kalitesiyle oyun oynama tecrübesine sahip olacak.

  • *Herhangi bir taahhüt bulunmamakta. Kullanıcı dilediği vakit aboneliğini sonlandırabilir.
  • **Aylık olarak yenilenebilir teklif.

Lansman Özel Premium Paket* – 149,7 TL / 3 ay

Lansmana özel tasarlanmış sonlu müddet boyunca kullanıcılara sunulacak özel teklifin fiyatı aylık 49,9 TL üzerinden 3 ay boyunca geçerli Premium abonelik sunacak şekilde toplam 149,7 TL olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı