Haberler

Game Garaj, Birinci Showroom’unu Açtı

Bilhassa oyuncuları hedefleyen Game Garaj, tüm oyun severler için her türlü oyun donanımını en düzgün hizmet ve servis anlayışı ile tüketicilere sunuyor.

Süratle büyüyen Türkiye oyun pazarında, çok kısa bir müddet içerisinde büyük bir yol kateden Game Garaj, satışa başladığı Şubat 2020 tarihinden bu yana kendi markası altında notebook ve masaüstü bilgisayarların başarılı satışının dışında, Eylül-Kasım aylarında NVIDIA RTX 30 serisi ekran kartlarını küresel lansman tarihleri ile birebir anda satışa sunarak, RTX 30 serisi grafik kartlarında Türkiye’de %45’lik bir pazar hissesi yakaladı.

Tartışılmaz Müşteri Memnuniyeti

Game Garaj’ın Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Bora Aras “2020 yılında, Game Garaj markalı 10.000 adedin üzerinde ve başka memleketler arası markalar ile birlikte yaklaşık 20.000 adet masaüstü ve taşınabilir bilgisayarı tüketicilerle buluşturduk. Şirket ciromuz ise 120 milyon TL’yi geçti. Bu muvaffakiyet büsbütün bize güvenen oyuncuların ve onlar üzere oyuncu olan grubumuzun başarısıdır. Bizler işimizi severek yapıyoruz ve bundan sonra da oyuncuların keyifle oyun oynamaları için en düzgün eser ve hizmetleri, arttırarak sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Bora Aras 2021 yılı maksatlarını ise, tartışılmaz müşteri memnuniyetinin devamı, eser ailesinin en uygun donanımlarla genişletilmesi, müşterilerimiz ile daha süratli irtibat olarak açıkladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Zonguldak merkezden ben Ziyafet Didar. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, sağolun 28-01-2021 23:24:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı