Haberler

Galaxy Buds Pro Kutu Açılış Görüntüsü Ortaya Çıktı

Samsung’un yaklaşan yeni kablosuz kulaklıklarıyla ilgili fotoğraflar ve teknik özellikler, bugüne kadar makul aralıklarla sızdırılmıştı ve yeni kablosuz kulaklıklarla ilgili bildiğimiz şeyler bunlardan ibaretti. Bugün ise resmi bir lansmanı yapılmadığı halde kablosuz kulaklıkların kutu açılış görüntüsünü çeken ve bunu YouTube’a yükleyen bir YouTuber sayesinde, kablosuz kulaklıkla ilgili çok daha fazla şeyi görebiliyoruz.

Kaynak: Digital Slang

YouTuber Digital Slang‘in yayınladığı görüntü, bir birinci izlenim içeriği biçiminde karşımıza çıkıyor. İncelemeyi yapan kişi, Samsung’un şimdi piyasaya sürülmemiş olan kablosuz kulaklıklarını Facebook Marketplace’den satın alabildiğini söylüyor. Daha enteresan olan ise, incelemeler yapıldığında kulaklıkların nitekim de yepyeni Samsung Galaxy Buds Pro olduğunun ortaya çıkmış olması.

Galaxy Buds Pro, görüntüye nazaran Galaxy Buds Plus’a kıyasla boyut olarak çok daha küçük gözüküyor. Samsung, bu kablosuz kulaklığında da kulak içi kablosuz kulaklık dizaynlarını sürdürüyor fakat bu yeni bir bilgi değil. Çünkü daha evvel sızdırılan bilgilerde Galaxy Buds Pro’nun da küçük bir kulak içi bir kablosuz kulaklık olacağını biliyorduk. Görüntü, bunlara ek olarak Galaxy Buds Pro’nun kablosuz şarj dayanağını, kılıfla birlikte 18 saate uzatılabilen beş saatlik pil ömrünü, ayarlanabilir “Aktif Gürültü Engelleme” ve ortam sesi modunu, ses algılama özelliğini ve özelleştirilebilir dokunma üzere birtakım temel özelliklerini ortaya koyuyor.

Son olarak, kelam konusu görüntüyü çabucak aşağıdan izleyebileceğinizi belirtelim.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı