Ücretsiz Oyunlar

Fiyatlı Twitter Blue Hizmeti, Bu Kere Direkt Twitter Tarafından Sızdırıldı

Twitter’ın fiyatlı bir abonelik sistemi üzerinde çalıştığı zati bir müddettir konuşuluyor.Ve artık toplumsal ağ devi, “Twitter Blue” ismini verdiği bu sistemi kazara sızdırmış olabilir. “Twitter Blue” için ayda 2,99 ABD doları fiyatında bir uygulama içi satın alma seçeneği, şirketin App Store listesine eklendi. Ancak özellik şimdi tam olarak etkinleştirilmemiş üzere görünüyor.

Güncelleme, daha evvel “Twitter Blue” ile ilgili detayları ortaya çıkaran uygulama araştırmacısı Jane Manchun Wong tarafından fark edildi ve Wong’un daha evvelki savlarını tam olarak doğruluyor. Wong’un paylaştığı görsellere nazaran hizmet, “tweet’i geri al” özelliğinin yanı sıra uzun mesaj dizilerini görüntülemeyi kolaylaştıran bir “okuyucu modu” içeriyor. Ayrıyeten yeni uygulama simgeleri üzere ek özelleştirme seçenekleri de ekliyor.

Twitter yöneticileri daha evvel bilhassa fiyatlı aboneler için özellikler oluşturmaktan bahsetmişti, lakin şirket fiyatlandırma yahut hangi özelliklerin dahil edilebileceği konusunda fazla detay vermemişti. Şirket kısa mühlet evvel abonelerin haber içeriğini reklamsız görüntülemesine imkan tanıyan bir teşebbüs satın aldı.

App Store’daki uygulama içi satın alma sürecinin eklenmesi, hizmetin piyasaya sürülmeye yakın olabileceğinin birinci resmi işaret olarak yorumlanabilir. Uygulama içi satın alma, Twitter’ın resmi App Store listesinde listelenmiş olsa da, uygulamada resmi olarak aktifleştirildiği görünmüyor, fakat Wong hizmete kaydolabildiğini söylemekte.

Twitter, yeni eklenen uygulama içi satın alma süreci yahut “Twitter Blue” için planladıkları hakkında yorum yapmış değil…

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı