Haberler

Evil Dead Dayanaklı NVIDIA 512.77 Şoförü Yayınlandı

NVIDIA, GeForce Game Ready şoförlerinin en son sürümünü kullanıma sundu. Yeni yayınlanan sürüm 512.77 WHQL, “Evil Dead: The Game”, “Dolmen” ve “Vampire: The Masquerade – Swansong” için optimizasyonla birlikte geliyor.

NVIDIA bu şoföründe oyun takviyesi dışında sadece tek bir sorunu çözdü. Bu noktada Adobe Premiere Pro’da DirectX ile ilgili aralıklı olarak yaşanan çökme sorunu giderilmiş durumda. Şirket ayrıyeten şoförlerinde yaşanan birkaç yeni sorun belirledi. En yeni Game Ready 512.77 WHQL şoförünü bu ilişkiden indirebilirsiniz.

Şoförlerden bahsetmişken, şirket birkaç öncesinde yayınladığı bir görüntüyle rakibi AMD’ye göndermede bulunmuştu. NVIDIA günde 1000 test yapıyor ve 2021’de 1,8 milyon saat test yaptı. Yeşil takım ayrıca 4500’den fazla GPU, CPU, RAM ve işletim sistemi yapılandırması içeren otomatik testler gerçekleştiren geniş bir masaüstü ve taşınabilir sistem ağına sahip.

NVIDIA, her şoförün Microsoft’un Windows Hardware Quality Labs (WHQL) testinden geçtiğini bilhassa vurguluyor. Ek olarak belirtelim, bu sertifikayı alabilmek için her şoförün 1300 şiddetli testi geçmesi gerekiyor.

  • Evil Dead: The Game
  • Dolmen
  • Vampire: The Masquerade – Swansong
  • Adobe Premiere Pro: Aralıklı DirectX ile ilgili aralıklı çökmeler düzeltildi.

Bilinen Problemler

  • NVIDIA Ampere: GPU bir HDMI 2.1 ses/video alıcısına bağlıyken Dolby Atmos seslerinde düşme yaşanması.
  • Club 3D CAC-1085 dongle’ın 60 Hz’de azamî 4K çözünürlükle sonlu kalması.
  • GeForce RTX 3090 Ti: Oculus Rift S/Pimax 8Kx aygıtının algılanmaması.
Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı