Steam

Epic Games Store Bu Hafta 3 Oyunu Fiyatsız Dağıtıyor

Epic Games Store, fiyatsız oyun kampanyalarına sürat kesmeden devam ediyor. Daha evvelden GTA V, Watch Dogs 2, FM 2020 ve Hitman üzere oyunları fiyatsız olarak dağıtan Epic Games, bu hafta ise üç farklı oyun ile karşımıza çıkıyor. Bu haftaki oyunlar daha evvelki kampanyalarda olduğu üzere 7 gün boyunca fiyatsız kalacak ve bu oyunları 22 Nisan saat 17:59‘a kadar Epic Games kütüphanenize kalıcı olarak ekleyebileceksiniz.

Deponia: The Complete Journey

Serisinin üç oyununa da konut sahipliği yapan Deponia The Complete Journey ile birlikte oyuncuları çöplük gezegen Deponia’da geçen 40 saatlik bir macera bekliyor. Klasik şekilde macera oyunlarını seven oyunculara hitap eden The Complete Journey paketi, Deponia serisiyle şimdi tanışmamış olanlar için hoş bir fırsat.

Deponia: The Complete Journey’i kütüphanenize eklemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

The Pillars of the Earth

Bu haftanın bir öbür fiyatsız oyunu ise The Pillars of the Earth. Ken Follett’in ‘Bir Katedralin Öyküsü’ romanından uyarlanan The Pillars of the Earth, 12. yüzyılda geçen ve hayali bir kasabaya kurulan bir katedralin etrafında dönen olayları ele alıyor. Şayet gerçekçi ve tarihi kurguları seviyorsanız, 22 Nisan tarihine kadar büsbütün fiyatsız olarak dağıtılacak olan The Pillars of the Earth’e talih verebilirsiniz.

The Pillars of the Earth’i kütüphanenize eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

The First Tree

Bağımsız bir stüdyo tarafından geliştirilen The First Tree’de bir tilkiyi canlandırıyoruz. Tilki olarak başladığımız oyunda karşımıza çıkan bulmacaları çözüp ortadaki gizemi kaldırmaya çalışıyoruz.

The First Tree oyununu kütüphanenize eklemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Bunun haricinde Epic Games, 22-29 Nisan tarihleri ortasında dağıtılacak olan fiyatsız oyunları da açıkladı. Bu kısımdaysa firma önümüzdeki hafta Alien Isolation ve Hand of Fate 2 üretimlerini büsbütün fiyatsız olarak dağıtacağını duyurdu.

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı