Online Oyunlar

“En Büyük Lego Seti Hangisi” Sorusunun Artık Yeni Bir Yanıtı Var!

Lego figürleriniz artık savaş otomobilleri ve gladyatör dövüşleri ile amansız bir maceraya atılabilecekler, fakat öncesinde “şu ana kadarki en büyük Lego seti” olan 9.036 modüllük Roma Kolezyumu’nu birleştirmeniz gerekiyor.

Mimarlık sevdalıları ve Lego hayranları, bu sette beğenilecek pek çok şey bulacaklar. Lego’nun seti tanıtırken yaptığı açıklamaya nazaran bu Lego modelinde, Kolezyum’un üç besbelli katı da bulunurken Dor, İyon ve Korint sütunlar da yer alıyor.

9.036 modüllük Kolezyum seti, 2017 yılında yayımlanan 7.541 modüllük Star Wars Millennium Falcon setini geçerek en büyük Lego seti olarak tarihe geçmiş durumda.

Kolezyum setinde ayrıntılara da büyük değer verilmiş. Üç farklı renk tuğla yapıya gerçekçi bir görünüş verirken, izleyici yerlerini oluşturan nervürler bile Lego tarafından sayılmış. Şayet merak ediyorsanız, bunlardan 80 tane bulunuyor. Set tamamlandığında 27 cm yüksekliğine, 59 cm uzunluğuna ve 52 cm genişliğine ulaşıyor.

Lego, bu kuvvetli seti 18 yaş ve üzeri bireyler için öneriyor. Set, 27 Kasım tarihinden itibaren Lego perakende satış noktalarında ve Lego.com internet sitesinde satışa sunulacak.

Doğal ki bu kadar büyük bir set, birebir vakitte kayda bedel bir harcama yapılmasını da gerektiriyor. Lego, bu set için satış fiyatını 550 dolar olarak belirlemiş.

Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Çanakkale merkezden ben Diyar Acar. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 22-11-2020 10:08:16

  2. Nevşehir merkezden ben Nisan Duru Akça. Selamın aleyküm web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 27-11-2020 20:30:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı