Steam

E3 2021 Nintendo Direct Sunumunda Tanıtılan Tüm Oyunlar

Nintendo, yaklaşık 40 dakika süren E3 2021 Nintendo Direct sunumunda Switch’e gelecek olan birçok yeni oyunu duyurdu. Biz de sizler için hazırlamış olduğumuz bu mevzuyla bir arada, aktiflik sırasında duyurulan tüm oyunları bir ortaya getiriyoruz. İşte E3 2021 Nintendo Direct sunumunda duyurulan tüm oyunlar!

9 yıldır yeni bir kıssaya sahip birinci 2D Metroid oyunu bu yıl Nintendo Switch’e geliyor. Metroid Dread, 2002’deki Metroid Fusion’ın direkt devamı niteliğindedir ve yepyeni Metroid for NES ile başlayan ödül avcısı Samus ve Metroids’in garip, birbirine bağlı bahtlarına odaklanan beş kısımlık destanı tamamlar.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devamı, 2022’de Nintendo Switch için çıkış yapmayı hedefliyor.

E3 2021 Nintendo Direct sunumunda yapılan açıklamaya nazaran WarioWare: Get It Together! 10 Eylül’de Nintendo Switch için çıkıyor. Bu oyunda da oyuncular çok çeşitli süratli mikro oyunlar bekliyor.

Gizemli bir berbatlığın cihanı kaosa sürüklemesini engellerken, enteresan sakinlerle ve hatta daha farklı sırlarla dolu gezegenleri keşfedin. Mario + Rabbids Sparks of Hope, 2022’de Nintendo Switch için çıkacak.

Beğenilen Shin Megami Tensei RPG serisinin en son oyununda, düşmanınızın zayıf noktalarını bulmak için komuta tabanlı bir sistem kullanarak iblis istilasına uğramış bir çorak toprakta savaşmak için yeni güçlerini kullanması gereken bir lise öğrencisini canlandırıyoruz.

E3 2021 Nintendo Direct sunumunda duyurulan Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp, 3 Aralık’ta Nintendo Switch için çıkıyor. Nintendo eShop’ta ön siparişler bugün başlıyor.

Mario Party Superstars, Nintendo 64 devrinden beş klasik tahtaya ve Mario Party serisinden 100 küçük oyun koleksiyonuna sahip ve tüm oyun modları çevrimiçi olarak oynanabiliyor. E3 2021 Nintendo Direct sunumunda duyurulan Mario Party Superstars da Nintendo Switch 29 Ekim tarihinde oyuncularla bir ortaya geliyor.

RPG macerası MONSTER HUNTER STORIES 2: Wings of Ruin’de canavar arkadaşlarımızla birlikte heyecan dolu bir seyahate çıkıyoruz.

Life is Strange: True Colors, diğerlerinin güçlü hislerini özümseme ve manipüle etme konusunda doğaüstü bir yeteneğe sahip genç bir bayan olan Alex’in öyküsünü anlatıyor.

Ödüllü Life is Strange ve onun prequeli Life is Strange: Before the Storm tekrar düzenlenmiş görseller ile birlikte karşımıza çıkıyor.

Yine oluşturulmuş 300’den fazla düzey ve labirent, 12 eğlenceli küçük oyun ve keyifli bir karakter takımı, ikonik özgün üç Üstün Monkey Ball oyununun bu tekrar düzenlemesinde Harika Monkey Ball’un olağanüstü dünyalarına geri dönüyor. E3 2021 sırasında yapılan açıklamaya nazaran kelam konusu oyun 5 Ekim 2021 tarihinde oyuncularla bir ortaya gelecek.

Danganronpa serisinden hayranların en sevdiği karakterler yeni oyun Danganronpa S: Ultimate Summer Camp’te yaza hazır. Jabberwock Adası’nı keşfedin ve Dangan karakterlerinizi geliştirin, savaşta para toplayın ve ekipmanınızı yükseltin, akabinde düşmanları alt edin ve bir sonraki adaya geçin.

Danganronpa serisindeki üç klasik oyun da Nintendo Switch’e geliyor. Fizikî koleksiyon, en yeni oyun Danganronpa S: Ultimate Summer Camp’e ek olarak Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition, Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary Edition ve Danganronpa V3: Killing Harmony Anniversary Edition’dan oluşuyor.

16 Temmuz’da The Legend of Zelda: Skyward Sword HD, Nintendo Switch için çıkıyor ve sizi HD grafikler ve yeni denetim seçenekleriyle Link’in uçsuz bucaksız macerasına kaptırıyor.

Mario Golf: Muhteşem Rush 25 Haziran’da lansmanından sonra, Mushroom Kingdom ile aşılanmış golf oyunundan daha çok şey geliyor.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, 25 Haziran’da Nintendo Switch için çıkıyor. Ön siparişler artık Nintendo eShop’ta mevcut.

E3 2021 Nintendo Direct sunumunda duyurulan Just Dance 22, Ciara’dan “Level Up”, Imagine Dragons’tan “Believer”, Beyoncé’den “Run the World (Girls)” ve daha pek çok tanınan parçayı içeriyor. Serinin hayranları tarafından beklenen yeni Just Dance oyunu ise 4 Kasım 2021 tarihinde Nintendo Switch için çıkıyor.

Marvel’s Guardians of the Galaxy: Cloud Version, 26 Ekim’de Nintendo Switch için çıkıyor.

Two Point County’nin eğlenceli, cazibeli ve farklı dünyasına geri dönün! Bu idare simülasyonunda, kendi üniversitenizi istediğiniz üzere kurup yöneteceksiniz. Two Point Campus gelecek yıl Nintendo Switch için çıkıyor.

23 Haziran’da çıkışını gerçekleştirecek olan bu gerçek vakitli, arena tabanlı nişancı oyununda, 32 oyunculu çapraz platform savaşında omurgasız rakiplerinizi ezeceksiniz.

2021 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştireceği açıklanan bu endişe macera oyununda Camera Obscura’yı kullanarak hayaletleri dışarı atacak ve eterik lakin ölümcül Mt Hikami’yi çevreleyen gizemleri keşfedeceksiniz.

DOOM Eternal, The Ancient Gods – Part One’ın birinci kıssa genişlemesinde cehennemi yerle bir edin. İblislerin istila ettiği harabelerde ve yağmurla kaplı toprakta Cehennem’in en yeni tehditlerini ortadan kaldırırken daha derin ve daha güçlü uğraş sizi bekliyor.

Bu üçüncü şahıs macerasında, bubi tuzağına düşmüş harabelerde tehlikeli bulmacaları çözerken mumyalanmış canavarlardan oluşan bir orduyu yok edin.

Fantastik Orcanon krallığı sizi bekliyor! Bu büsbütün elle boyanmış dünyayı keşfederken, bir Demi ilah grubunu özelleştirecek ve büyüleyici, sıra tabanlı dövüşte yıkıcı taarruzlar gerçekleştireceksiniz. Astria Ascending, 30 Eylül’de Nintendo Switch için çıkıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı