Haberler

Dynabook Satellite Pro C40 Serisi AMD Ryzen İşlemcili Modellerle Genişliyor

Dynabook, Satellite Pro C40 serisine eklenen Radeon™ özellikli AMD Ryzen™ 5 ve 7 serisi işlemcilerle donatılmış modellerle bütçe dostu iş maksatlı dizüstü bilgisayar yelpazesini genişletti. Üretkenlik, irtibat ve üstün güvenlik özelliklerini çarpıcı ve ince bir dizaynla birleştiren Satellite Pro C40D-B, uygun fiyatı ve istenilen her yerden gün uzunluğu çalışabilmeye imkan tanıyan üstün performansıyla dikkatleri üzerine topluyor. 

1,52 kg tartısı ve 18,9mm kompakt form faktörü ile basitçe taşınabilen ve sınıfının en ince modellerinden olan Satellite Pro C40D-B, ofiste, konutta yahut hareket halinde her türlü çağdaş çalışma şekline uygun bir eser olarak öne çıkıyor. 

Yeni aygıt, günlük iş kullanımına yönelik en son teknolojileri içeriyor. AMD’nin yüksek performanslı AMD Ryzen 5 5600U ve Ryzen 7 5800U işlemcileri, 32 GB’ye kadar süratli DDR4 bellek destekleyen yapılandırılabilir iki yuva ve 512 GB’a kadar SSD depolama seçenekleri, aygıtın en güçlü vazifeleri kolay kolay yerine getirirken her yerde iş sürekliliği sağlıyor. C40D-B, en düzgün kullanıcı tecrübesi ve üst seviye üretkenlik için ekstra büyük bir ClickPad ve hareketli kullanıcılar için 11,5 saate kadar varan kusursuz bir kullanım ömrü sağlayan pille donatıldı.

C40D-B, çalışan ve şirket bilgilerini nerede olursa olsun inançta tutmak için gerekli tüm data ve aygıt muhafaza araçlarını sağlıyor. Aygıtın üretici yazılımı tabanlı Muteber Platform Modülü (TPM) 2.0 sayesinde hassas bilgiler şifreleniyor ve kurcalanma riski ortadan kalkıyor. İstenmeyen erişimleri engelleyen kullanıcı ve yönetici parolası üzere özelliklerin yanı sıra isteğe bağlı parmak izi tarayıcısı (SecurePad) içeren aygıt, data ihlallerine karşı birinci savunma sınırını oluşturuyor. Ayrıyeten, isteğe bağlı Kensington kilit yuvası, fizikî hırsızlıkları önlemeye yardımcı oluyor. 

Aygıt, bir dizi irtibat seçeneği aracılığıyla kullanıcıların sıkıntısız temas ve iş birliği tecrübesinin keyfini çıkarmasına imkan tanıyor. Aygıtta, şarj, temas ve imaj fonksiyonları sağlayan bir adet USB Type-C irtibat noktası, tam boyutlu bir adet HDMI irtibat noktası, 2 adet USB Type-A 3.1 ilişki noktası ve MicroSD kart okuyucu yuvası bulunuyor ve aksesuarların ve aygıtların kolay kolay bağlanabilmesine imkan tanıyor. 

WiFi 802.11 AC ve Bluetooth 5.0 yüksek süratli ilişki ve indirme suratları sağlarken, Gigabit LAN ilişki noktası ofisteki ağ kaynaklarına süratli erişim sağlıyor. C40D-B, farklı pozisyonlarda bulunan müşteriler ve iş arkadaşlarıyla bağlantıda kalmak isteyen kullanıcılara en uygun seçenekleri sunuyor. HD web kamerası, stereo hoparlörler ve yerleşik Cortana özellikli mikrofon, eksiksiz kalitede imajlı aramalar için güçlü ses ve net görsellik sunuyor. Mikrofon/kulaklık girişi ile donatılan aygıt, kulaklık takma yahut eşleştirme seçeneği sunuyor. 

C40D-B, şık ve koyu mavi dış yüzeyiyle profesyonel ve çağdaş bir görünüme sahip. Parlama yapmayan 14 inç LCD FHD yahut HD ekranı ve ince çerçevesiyle kullanıcılara canlı ve net bir görsel tecrübe sunarak iş günü boyunca büyük rahatlık sağlıyor. Cazibeli dizaynının da ötesinde, potansiyel olarak ziyanlı bakterilerin üremesini %99,9’a kadar sınırlayan anti-bakteriyel bir kaplamaya sahip.

Dynabook Europe GmbH Lideri Damian Jaume, “AMD işlemci teknolojisine sahip Satellite Pro C40D-B, müşterilerimize mümkün olan en düzgün seçenekleri ve kıymeti sunduğumuzun bir göstergesi.  Mevcut eser yelpazemizi geliştirerek tüm işletmelerin emniyetli ve çok taraflı teknolojilere en uygun fiyatlarla erişmelerini sağlıyoruz” diyor.

Satellite Pro C40D-B modeli 2022 yılının Haziran ayından itibaren satışa sunulacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı