Haberler

DJI Osmo Mobile 4 Tanıtıldı

DJI yeni gimbal modeli Osmo Mobile 4 ile görüntü çekmeyi seven kullanıcıların karşısına çıktı. Akıllı telefonlar için motorlu görüntü dengeleyici olan DJI OM 4 artık iki manyetik irtibat aparatı ile geliyor. Böylelikle telefonunuzu esere kolay kolay sabitleyebiliyor ve ayırabiliyorsunuz. Ayrıyeten çekimler ortasında takma-çıkarma süreci epey kolay bir hal alıyor.

DJI Osmo Mobile 4 Özellikleri

Osmo Mobile 4 ile gelen manyetik temaslardan birisi telefonunuzu saran bir kelepçe niteliğinde. Öbür irtibat ise telefonunuzu gerisine takılıyor ve bir parmak halkası olarak ikiye katlanabiliyor. Bu sayede tek elle kullanım sırasında daha uygun bir tutuş elde etmeniz mümkün hale geliyor.

Katlanabilir tasarımı ile basitçe yanınızda taşıyabileceğiniz eser, sezgisel düğme nizamı ve 15 saatlik pil mühleti sunuyor. Telefonunuzun bataryasını USB-C ilişkisi ile OM 4’ten doldurabileceğinizi de belirtelim. Eserin daha hafif, daha küçük ve yükseltilmiş motorla geldiği de bilgiler ortasında. DJI uygulamasına da yeni jenerasyon Osmo Mobile için kimi ekstralar eklenmiş. Bunlar ortasında Dynamic Zoom, Spin Shot Gimbal Hareketi ve Clone Me Panorama yer alıyor. DJI, yeni gimbal modelinin insanları takip etmede de artık daha âlâ olduğunu söylüyor. Hatta yetişkin, çocuk ve hayvan ayrımı yapabiliyor. Tüm sinematik modlar da yerli yerinde duruyor.

DJI Osmo Mobile 4 Fiyatı

Ülkemizde de satışa çıkacak olan DJI OM 4 fiyatı ise 149 dolar olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Kırşehir merkezden ben Ahmet Bayrak. Merhabalar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, saolun 21-09-2020 12:00:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı