Steam

Cyberpunk 2077 Düzelir mi?

Cyberpunk 2077 birebir vakitte yüksek donanımlı oyuncu bilgisayarları için kusursuz bir test oyunu. Nvidia’nın Işın İzleme ve DLSS üzere teknolojilerini destekleyen oyunu içerisinde RTX 2080 Harika Max-Q olan bir oyuncu laptop’u Acer Predator Triton 500 ile test ettik.

10 jenerasyon işlemcilerle gelen Triton 500 ince profilli bir oyuncu bilgisayarı ve bilhassa mobilite isteyen oyunculara hitap ediyor. İçerisindeki donanım çok yüksek düzeyde olmasına karşın 2.2 kilogram tartısıyla da dikkat çekiyor. İnce form faktörü sayesinde de 17.9 mm kalınlığıyla çantanızda çok yer kaplamıyor.

Kısaca Acer Triton 500 standart bir dizüstü boyutlarına en şimdiki oyunları rahatlıkla oynatacak bir donanım sığdırmayı başarmış. 10. Jenerasyon Intel Core i7 işlemci, RTX 2080 Harika ve 32 GB RAM bu kasada bir ortaya geliyor. Bunun üzerinde 2 TB NVMe depolama tahlilini seçtiğinizde oyunların yükleme ekranları da gözle görülür ölçüde düşüyor.

Kasa ince profilli olunca ve içerisindeki donanım devasa oyuncu kasalarıyla yarışır halde olunca, doğal olarak soğutma kıymetli bir mühendislik noktası oluyor. Acer’ın 4. Jenerasyon Aeroblade 3D teknolojisi farklı kanat tasarımı ile çok daha fazla havayı dar bir alanda sirküle edebiliyor. Dedik ya, kasanın ince yapısı sizi yanıltmasın, içerisindeki üç fan siz oyun oynarken sistemin soğuk kalmasına yardımcı oluyor. Böylelikle uzun oyun saatlerinde bile performans düşüşü üzere sorunlarla karşılaşmıyorsunuz.

Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı