Steam

Crytek, Crysis 4 Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Son olarak Crysis Remastered ile oyuncuların karşısına çıkan Crytek, bir müddettir sessizliğini koruyordu. Bilhassa Crysis hayranları Crysis 4 için Crytek’ten bir atak beklerken, kısa bir mühlet evvel şirketin internet sitesinde dikkat çeken bir iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanıyla birlikte Crytek, yeni bir AAA oyun üzerinde çalıştığını doğruladı.

Yayınlanan ilana bakacak olursak, işe alınacak olan kişinin en az iki yıl tecrübeli olması isteniliyor. Tıpkı vakitte işi alınacak olan kişinin daha evvelce FPS oyunları üzerinde de çalışmasını tercih nedeni olarak belirten geliştirici firma, bu açıklamasıyla birlikte kelam konusu yüksek bütçeli oyunun FPS tipinde olduğunu da doğrulamış oldu.

Crysis 4 Tezleri Oyuncuları Heyecanlandırıyor

Hatırlarsanız, Crytek geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu açıklamayla bir arada Crysis serisine ilişkin olan yeni bir oyun çıkartacağını müjdelemişti. Birçok kaynağa göreyse, bugün paylaşılan bu iş ilanının Crysis serisinin yeni oyununa ilişkin olduğu düşünülüyor.

Tabi, şimdilik Crytek tarafından resmi bir açıklama gelmeden net bir şey söylemek için çok erken. Lakin son paylaşılan raporları göz önünde bulunduracak olursak, Crytek’in önümüzdeki yıllarda yeni bir Crysis oyunu ile karşımıza çıkacağını kestirim etmekteyiz.

Son olarak Crytek tarafından yayınlanan iş ilanını ise çabucak aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Gümüşhane merkezden ben Diyar Acar. Selam bu web sitesi vallaha çok güzel, face de paylaştım 22-02-2021 20:47:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı