Haberler

Büyük Ödüllü SteelSeries CS:GO Turnuvası Kayıtları Başladı

SteelSeries, düzenlediği turnuvalar ile espor alanına katkılar sunmaya devam ediyor. SteelSeries düzenlediği turnuva tertipleri ve sponsorlukları ile profesyonel espor dünyasına katılmak isteyen herkesi yeteneklerini göstermeye teşvik etmeyi amaçlıyor. Oyuncular, bu tertiplerin en yenisi olan ‘SteelSeries CS:GO Turnuvası’na, 1 Mayıs 2021 Cumartesi gününe kadar kayıt olabilecek.

64 kadro 320 oyuncu uğraş edecek

SteelSeries tarafından gerçekleştirilen SteelSeries CS:GO Turnuvası, Faceit platformu üzerinden düzenlenecek ödüllü bir espor turnuvasıdır. SteelSeries CS:GO Turnuvası herkesin iştirakine açık olacak. Türkiye’nin farklı köşelerinden gelen toplam 64 grup, büyük mükafatların sahibi olmak için kıyasıya bir çaba sergileyecek.

Heyecan dolu bir turnuva olacak

5 kişilik gruplar halinde gerçekleşecek ödüllü espor turnuvasında toplamda 320 oyuncu uğraş edecek. Turnuvaya iştirakte kayıt sıralaması önceliği göz önünde bulundurulacak. Bilgilerini yanlışsız ve eksiksiz bir formda göndererek kayıt yaptıran birinci 64 ekip turnuvada çaba etmeye hak kazanacak. Bu gruplar 2 Mayıs Pazar günü turnuvanın resmi web sayfası üzerinde yer alan Turnuva Ağacı’ndan, GIT Esports Discord kanalından ve SteelSeries toplumsal medya hesaplarından duyurulacak. Katılmaya hak kazanan kadroların gayret edecekleri lobilere dair bilgiler de daha sonra yeniden GIT Esports Discord kanalı üzerinden duyurulacak.

SteelSeries CS:GO Turnuvası 3 Mayıs günü oynanacak eleme maçları, 4 Mayıs’ta gerçekleşecek çeyrek final, 5 Mayıs’ta yapılacak yarı final ve heyecanın doruğa tırmanacağı 7 Mayıs’taki final maçları olmak üzere toplam 4 gün sürecek. Heyecanın ve rekabetin her anını dolduracağı turnuva ile ilgili ayrıntılı bilgiler ve kayıt formu turnuvanın resmi web sitesi üzerinden ulaşılabilecek. Tüm rakiplerini eleyerek finale çıkmayı başarmış iki ekibin karşı karşıya geleceği büyük final maçı 7 Mayıs’ta canlı yayında gerçekleşecek. Heyecan dolu finalin her anı SteelSeries’in YouTube kanalı üzerinden takip edilebilecek.

Birbirinden bedelli SteelSeries ekipman ödülleriyle dolu bir ödül havuzu

SteelSeries’in gerçekleştireceği turnuvada dereceye giren gruplar sıradışı mükafatların sahibi olacak. Turnuvanın şampiyonu olan kadronun her oyuncusu, SteelSeries CS:GO Turnuvası’nın büyük mükafatı olan mükemmel Arctis 5 kulaklıkların sahibi olacak. Turnuvanın ikincisi olan ekibin tüm oyuncuları Aerox 3 mouse, üçüncü kadronun tüm oyuncuları ise QcK Prism Medium mousepad ile ödüllendirilecek.

Turnuvanın iştirakçileri ödül havuzundaki büyük mükafatları kapmak ve profesyonel espor dünyasında kendilerini göstermek için SteelSeries CS:GO Turnuvası’nda amansız bir çaba verecek. Bu heyecan, rekabet ve kıyasıya uğraş dolu turnuva hakkındaki tüm bilgilere ulaşmak ve turnuva heyecanına siz de dahil olmak için SteelSeries CS:GO Turnuva sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı