Steam

Bir Samsung Uygulaması Daha, 1 milyar İndirmeyi Aşmayı Başardı!

Samsung Notes uygulaması, Samsung tarafından Galaxy akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilen en düzgün uygulamalardan biri ve artık Google Play Store’da etkileyici bir noktaya ulaştı. Samsung Notes, geçtiğimiz günlerde Android’in varsayılan uygulama mağazasında bir milyar yüklemeyi aşarak bu başarıyı elde eden Samsung Internet, Samsung E-posta ve Samsung Ses Kaydedici de dahil olmak üzere öbür birkaç Samsung uygulamasına katıldı.

Samsung’un tescilli uygulama serisinin değerli bir kesimi olmasına karşın, Samsung Notes her Galaxy aygıtına evvelce yüklenmiş olarak sunulmuyor. Bunun nedeni, Notes’un, Galaxy S21 Ultra ile Galaxy S serisi telefonlara Samsung’un kalemi için takviye sağlanmadan evvel sırf Galaxy Note aygıtlarında ve birtakım tabletler ile bir arada verilen S Pen kullanımı etrafında tasarlanmış olması.

Bununla birlikte, bu uygulamayı metin notları oluşturmak için de kullanabilirsiniz ve PDF evraklarını içe aktarabilmek ve üzerlerine yazabilmek yahut çizimleriniz ve notasyonlarınızla senkronize olan sesli notlar eklemek üzere birçok eksiksiz özelliğe sahip. Tüm bu özellikler şu anda bir milyardan fazla Galaxy kullanıcısının yahut en azından bir milyar aygıtın buyruğunda ve istatistikler için sonuçta kıymetli olan bu (bazı kullanıcıların birden fazla aygıtı olabilir ve bunların her birinin yüklenmesi Google Play’in toplam yükleme sayısına dahil edilir).

Şimdi Samsung Notes’u denemediyseniz, uygulamayı Play Store yahut Galaxy Store üzerinden indirebilirsiniz…

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı