Ücretsiz Oyunlar

Bir Saklı Tarayıcı Oyunu Daha: Vivaldi, Vivaldia ile Sürpriz Yaptı!

Alternatif tarayıcılar arasında ön plana çıkan Vivaldi, 3.4 sürümü ile kullanıcılarına özel bir oyun sürprizi yapıyor. Vivaldia oyunu direkt olarak tarayıcının içine gömülü biçimde geliyor, yani internete bağlıyken yahut çevrimdışı olarak çalıştırılabiliyor. Ayrıyeten Vivaldi tarayıcısının Android sürümünde de yer alıyor.

Oyun doğal ki üst düzey bir oyun değil, kolay bir 2D “koşucu” oyunu. Bu cins oyunlardaki klasik ilerleme mevcut. Koşuyorsunuz, çeşitli makûs adamları vuruyorsunuz.  

Tekrar de, Microsoft Edge’e gömülü Sörf oyunundan (adres çubuğuna edge://surf yazarak oynanabiliyor) yahut Chrome’a gömülü dinozor oyunundan (adres çubuğuna chrome://dino yazarak oynanabiliyor) bir adım ileride olduğu söylenebilir. Vivaldi’de oyuna erişmek için tarayıcı çubuğuna vivaldi://game/ yazmanız kâfi oluyor.

Tarayıcı ile birlikte gelen yeniliklerden biri, belirli bir tarayıcı sekmesini otomatik olarak yenilemeye almak. Burada en az aralık 60 saniye olarak belirlenebiliyor. Yenilenen sekmelerin başlığında minik bir animasyon görüntüleniyor.

Şayet hala denemediyseniz, bu alternatif web tarayıcısını https://vivaldi.com/tr/ adresinden indirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Ordu merkezden ben Duru Güneş. Merhaba siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 22-10-2020 11:39:34

  2. Düzce merkezden ben Hakan Kara. selamun aleyküm sayfan yeminle iyi, linkedinde paylaştım 25-02-2021 04:20:40

  3. Giresun merkezden ben Ziyafet Didar. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 25-02-2021 04:23:07

  4. İzmir merkezden ben Ayten Baş. Selam paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-03-2021 19:00:31

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı