Haberler

BenQ GS2 Taşınabilir Kablosuz LED Projektör Tanıtıldı

Sinemaları, görüntüleri, müziği ve tahsil gereçlerini rastgele bir iç yahut dış yerde yansıtabileceğiniz GS2 tüm kablolu ve kablosuz aygıtlarla çalışabilir. Su sıçramasına ve düşmeye karşı muhafazalı bu aygıt açık havada yapılacak aktiviteler için de ülkü görünüyor.

BenQ Corporation Lideri Conway Lee, “GS2 ailelere, birbirleriyle vakit geçirmekten keyif almaları, eğlenmeleri ve hatta öğrenmeleri için yesyeni bir yol sunuyor. Dış yerde çok rahat kullanılabilen bu eser, ailelerin tabiatın mükemmellerini keşfetmesine imkan sağlarken, tecrübesi sınırsız öğrenme ve cümbüş ile zenginleştiriyor.” dedi

Her türlü hava şartında, her türlü toprakta dış yer kullanımı için tasarlanmış olan GS2, art bahçede yahut kamp alanında kullanılabilir. Bunun yanı sıra aygıt, bahsedilen ortamlara ahenk sağlaması açısından IPX2 su sıçrama muhafazası ve 0.5 metreden düşme dayanıklılığına sahip.

GS2 portatif projektör, WiFi, HDMI, USB-C yahut yerleşik ortam okuyucusu ile kullanılabiliyor. Birebir vakitte güçlü bir Bluetooth hoparlör olarak da kullanılabilir tasarlanmış. Sınırsız uygulamadan yararlanabilmeniz dahili Aptoide TV uygulaması da eserle birlikte hazır geliyor.

GS2, izleme tecrübesini optimize etmek için canlı LED ışığı ve mevcut ortam ışığı düzeyini otomatik algılayarak uygun parlaklığı ayarlayan BenQ’nun özel LumiExpert teknolojisinden yararlanıyor.

Dünyadaki dijital sinemaların %90’ında kullanılan son derece sağlam DLP teknolojisi (Digital Light Processing) ile güçlendirilen GS2, 30.000 saatlik bakım gerektirmeyen LED ışık kaynağıyla birlikte hassas renkler, keskin netlik ve uzun ömür vaat ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı