Online Oyunlar

Beklenen Oldu: Logitech MX Keys Klavye Artık Türkçe!

Uygun bir bilgisayar kadar gelişmiş özelliklere sahip bir klavye de verimliliğe ve üretkenliğe büyük katkı sağlıyor. Birçok profesyonel içerik müellifi, yazılımcı, dizayncı meskende yahut ofiste çalışırken kaliteli ve işlevsel bir klavyeye muhtaçlık duyuyor. Logitech MX Keys Klavye ise akıcı tuş vuruşları ve tuşlara basıldığında gerçek dokunsal yansılarla, birinci sınıf yazma tecrübesi yaşatıyor. Artık Türkçe tuş dizilimiyle kullanıcılarla buluşan klavye, hem sessiz, hem de birçok aygıtta eş vakitli çalışabiliyor.

Pürüzsüz, Doğal, Hassas Kusursuz Tuş Vuruşları ile Sessiz Bir Tecrübe

Klavye’nin tuş yapısı her tuşa basışın daha akıcı, doğal ve gerçek olmasını sağlıyor. Mat kaplama uygulanmış tuşlar parmakların hali ile eşleşiyor ve yuvarlak kenarları, tuşa nereden basılırsa basılsın tatmin edici bir yazma hissi sağlıyor. Ayrıyeten mat kaplama sayesinde tuşlar ortasındaki geçiş yapmak çok daha kolay hale geliyor. 

Konforlu Kullanım

Logitech MX Keys, artan tuş hassasiyeti ile sesi/gürültüyü azaltıyor ve klavyeye basış hissini artırıyor. Tuşlara her dokunuşu hissettiriyor ancak rastgele bir ses duymayı engelliyor. İçbükey tuş yapısı ile uzun müddetli kullanımlarda parmak uyuşmalarını engelliyor.

Azamî Performans

Tıpkı anda 3 farklı aygıta bağlanabilen ve aygıtlar ortasında tek dokunuşla milisaniyelerle geçiş yapabilen MX Keys klavye tıpkı vakitte Logitech Flow teknolojisine de sahip. Masaüstünde farklı bilgisayarları tıpkı anda kullananlar için tasarlanan Flow teknolojisine sahip MX Keys ile aygıtlar ortasında evrak taşımak hiç olmadığı kadar kolay. Uygulamalara özel olarak şahsileştirme özelliği ile üst düzey sürat ve performans sunan MX Keys, kullanıcıların en çok kullandıkları komutları ve tuş kombinasyonlarını bir dokunuş kadar yakınına taşıyor.

Akıllı Işıklandırma

MX Keys’in akıllı ışıklandırmayla donatılmış art aydınlatması, kullanıcının ellerini algılıyor ve ortam aydınlatma durumuna bağlı olarak klavye aydınlatmasını otomatik olarak ayarlıyor. Art aydınlatmalı tuşlar, masayı terk edildiği andan itibaren süratli bir halde sönerek kıymetli bir güç tasarrufu sağlıyor. MX Keys, tam şarj olduğunda 10 güne kadar yahut art plan ışığı kapalıyken 5 aya kadar açık kalabiliyor. USB-C şarj kablosu ile hayli kolay bir halde şarj edilebilirken, kısa süreli şarjlarda bile bir günü rahatlıkla geçirebilecek kullanım mühletine sahip.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Erzurum merkezden ben Ahmet Bayrak. selamun aleyküm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 22-03-2021 14:15:47

  2. Niğde merkezden ben Timur Tunç. Selam sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, saolun 04-04-2021 14:31:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı