Steam

Battlefield 6 Fragmanı Büsbütün Sızdırıldı

Battlefield 6 fragmanı için geri sayım devam ediyor. Hatırlarsanız, önümüzdeki Haziran ayında yayınlanacak olan fragman birçok sefer sızıntı haberleriyle gündeme gelmişti. Yapılan bu sızıntılarla bir arada oyunun fragmanın büyük bir kısmı gözler önüne serilmişti. Yeni Battlefield oyunu için heyecanlı bekleyiş devam ederken, bugün de oyunun fragmanının tamamı internete sızdı.

Birinci evvel sızdırılan bu imajların az da olsa geçersiz olabilme ihtimalinin olduğunu belirtelim. Lakin, çabucak aşağıda yer alan tanıtım görüntüsünü inceleyecek olursak, fragmandaki imgelerin daha evvelce dalın sağlam kaynaklarından biri olan Tom Henderson’ın paylaşmış olduğu manzaralarla uyuştuğuna şahit olmaktayız.

Oyunun sızdırılan fragmanında da bizleri daha evvelki sızıntılarda olduğu üzere siyah bir şerit karşılıyor. Bu yüzden fragmandaki manzaraları net bir formda göremiyoruz. Lakin, düşük çözünürlüklü bu imajlarda art planda 2WEI’nin Run Baby Run müziğinin çaldığını duyuyoruz. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda yapılan sızıntıyla birlikte Battlefield VI fragmanının müziğinin 2WEI tarafından hazırlandığı ve bu modülün da Run Baby Run olacağı tez edilmişti.

Bunun dışında fragmanla bir arada oyunun tekrardan fütüristik bir temaya mesken sahipliği yapacağını görmekteyiz. Hatırlayacağınız üzere daha evvelce yapılan sızıntılarda oyunun günümüzden 10 yıl kadar sonrasında yani 2030’lu yıllarda geçeceği ileri sürülmüştü. Sızdırılan bu tanıtım görüntüsünde da net olarak görünmese de birtakım fütüristik ögeler karşımıza çıkıyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri sızdırılan fragmanla ile baş başa bırakalım.

Haziran 2021‘de duyurulacak olan Battlefield 6 çıkış tarihi hakkında şimdi elimizde somut bir bilgi bulunmuyor. Fakat, emniyetli kaynakların aktarmış olduğu bilgilere nazaran yeni Battlefield oyununun bu yılın sonuna hakikat PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirmesi bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı