Online Oyunlar

Battlefield 2042 ile DOOM Eternal’a NVIDIA Öpücüğü!

DLSS furyası, dünyanın en büyük oyunlarına gelen takviye, harika performans artışları ve net imaj kalitesiyle devam ediyor. Hem NVIDIA DLSS, hem de Reflex, Battlefield serisinin bir sonraki oyunu olan Battlefield 2042’ye geliyor. Ayrıyeten DOOM Eternal’a ışın izleme ve NVIDIA DLSS’i içeren güncelleme geldi.

Battlefield 2042, en uygun GeForce’da tecrübeleniyor

Battlefield V, DLSS ekleyen birinci Frostbite oyun motoru tabanlı oyundu. Anthem ikinci, Battlefield 2042 ise üçüncü oyun oldu. GeForce RTX oyuncuları, NVIDIA Reflex sayesinde düşük gecikme mühleti ve DLSS sayesinde imaj kalitesinden ödün vermeden ışık suratında kare suratlarıyla eşsiz bir Battlefield 2042 tecrübesi yaşayabilecek.

DOOM Eternal’a güncelleme geldi!

Bethesda Softworks, id Software ve NVIDIA, NVIDIA DLSS ve ışın izlemeyi DOOM Eternal’a getirmek için birlikte çalıştı ve bir güncellemeyle artık oyuncuların erişimine açtı. GeForce RTX oyun platformuna ışın izlemeli yansımalarla daha uygun görseller ve DLSS ile manzara kalitesinden ödün vermeden daha süratli performans sağlayan bir güncelleme geldi.

DOOM serisinin oyunu olan DOOM Eternal, geçtiğimiz yıl piyasaya sürüldü. id’nin inanılmaz süratli oyun motoru idTech tarafından desteklenen DOOM Eternal, ışın izlemeli yansımalar ve NVIDIA DLSS’yi geliştiren performans ekleyerek görsel sonları daha da zorluyor. Wolfenstein: Youngblood, ışın izleme ve DLSS ekleyen birinci id Tech oyun motoru tabanlı oyundu, DOOM Eternal ise ikinci oyun oldu.

GeForce RTX oyuncuları, DLSS sayesinde manzara kalitesinden ödün vermeden inanılmaz yüksek kare suratı ve süper, ışın izlemeli yansımalarla eşsiz bir DOOM Eternal tecrübesi yaşayabiliyor.

Rust’a perşembe günü DLSS geliyor

GeForce RTX oyun platformunda Rust oynayan oyuncular, Perşembe günü DLSS içeren bir güncellemeye ulaşabilecek. Hem DLSS hem de Reflex ile GeForce RTX oyuncuları, düşük gecikme müddeti ve manzara kalitesinden ödün vermeden ışık suratında kare suratlarıyla eşsiz bir Rust tecrübesi yaşayabiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı