Haberler

Bahar Temizliğinin Favori Eserleri MediaMarkt’ta İndirimde

Güneşli günler baharın habercisi. Meskenlerinde bahar paklığına hazırlanan milyonlarca kişi bu yıl da MediaMarkt Türkiye’nin yüzlerce eserde sunduğu avantajlı fiyatlardan yararlanacak. 22 Mart tarihine kadar sürecek “Bahar Temizliği” kampanyasında başta şarjlı, dik, torbasız ve robot süpürgeler ile ütüler olmak üzere pek çok eserde avantajlı fiyatlar sunulacak. Baharın gelişine özel fırsatlar hem MediaMarkt mağazalarında hem de mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak.

İndirim şarjlıda da geçerli robotlarda da

Bahar temizliğinin en favori eserlerinden olan ve kampanyada indirime giren elektrikli süpürgeler, farklı kullanım alanlarına nazaran kendi içerisinde ayrışıyor. Örneğin bu süpürgeler ortasında şarjlı ve dik süpürgeler pratik, kolay taşınabilir ve kullanım kolaylığıyla ön plana çıkarken daha büyük metrekareli konutlarda ise kablolu torbasız süpürgeler tercih ediliyor. Bununla birlikte kimi dik süpürgeler 1 saate varan şarj müddetleri ile büyük metrekareli meskenler için de değerli bir alternatif oluyor. Bu eserlerin yanı sıra temizlikte rahatlığından ödün vermeyenler için robot süpürgeler kullanıcıya değerli avantajlar sunarken kablolu ve dik süpürgeler ise uygun fiyatlı etiketleriyle dikkat çekiyor. “Bahar Temizliği” kampanyasında indirime giren eserler ortasında Altus, Dyson, Xiaomi, Philips, Rowenta, Electrolux, Arnica, Bosch markalı süpürgeler bulunurken bu süpürgelerin fiyatı 199 ile 3.899 TL ortasında değişiyor. Buna ek seçili Electrolux markalı süpürgeyi alanlara özel birebir markalı filtre kahve makinesi 699 TL yerine 99 TL’den satılıyor.

Paklık bitti, artık ütü vakti

“Bahar Temizliği” kışlıkların saklanıp yazlıkların da yavaş yavaş gün yüzüne çıkması, bu da kırışan giysilerin ütülenmesi manasına geliyor. MediaMarkt Türkiye’nin başlattığı kampanyada ütüler de cazip fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor. Yeni bir ütüye gereksinim duyanlara özel MediaMarkt’ta buhar kazanlı ve buharlı ütülerde özel indirimler var. Üstelik kampanyadaki Philips marka buhar kazanlı ütü alanlara özel Philips OneBlade Pro Hibrit Sakal Şekillendirici ve Tıraş Makinesi ve Makyaj Çantası armağan edilecek. Kampanyada ütüler 269 ile 2.499 TL ortasında fiyat seçenekleriyle sunuluyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı