Haberler

ASUS, Yeni Taşınabilir Monitörü ZenScreen Ink MB14AHD’yi Duyurdu

ASUS, 14 inç boyutundaki yeni taşınabilir monitör modeli ZenScreen Ink MB14AHD’yi duyurdu., FHD (1920 x 1080) IPS panele sahip olan bu monitör yazı yazmak ve çizim yapmak için 10 nokta dokunmatik ekran ve etkin dijital kalem takviyesiyle geliyor. Kademesiz entegre standın menteşesi 150 derece hareket edebiliyor. Böylelikle monitörü hem yatay hem dikey pozisyonda kullanmak mümkün oluyor. Yerleşik tripod yuvası ise hem dışarıda hem de kapalı alanlarda çeşitli kullanım imkanları sunuyor. ZenScreen Ink, iki adet USB-C® temas noktası (DP Alt modu ile) ve micro HDMI® ile varlıklı ilişki seçeneklerine sahip. Eserle birlikte gelen Microsoft Pen Protocol (MPP) 2.0 takviyeli dijital kalem 4096 kademeli basınç sensörü ve düşük gecikme müddetiyle harika yazı tecrübesi yaşatıyor.

ZenScreen Ink’in 14 inç FHD IPS paneli 10 nokta dokunmatik ve faal dijital kalem dayanağı veriyor. Eserle birlikte sunulan ASUS Pen SA201H ile bu monitör dijital imza atmak, not almak, çizim yapmak, internet üzerinden eğitim almak ve toplantılara katılmak için kusursuz bir tahlil sunuyor. Düşük gecikme müddetli ASUS Pen, MPP 2.0 uyumlu olmasının yanı sıra 4096 kademeli basınç sensörüyle Microsoft Windows Ink, Whiteboard ve OneNote üzere uyumlu uygulamalarda doğal bir yazı yazma ve çizim tecrübesi veriyor. Dijital kalem, kullanılmadığı vakit yerleşik mıknatıslar sayesinde monitörün üzerine inançla yerleştirilebiliyor.

Yerleşik kademesiz stant katlanarak ZenScreen Ink’in yatay yahut dikey pozisyonda inançla durmasını sağlıyor. 150 dereceye kadar hareket edebilen menteşe sayesinde kullanıcılar yazı yazmak yahut ekrana dokunarak çalışmak için monitörü istedikleri pozisyona getirebiliyor, 75 dereceye kadar eğebiliyor. Evvelce yüklü olarak gelen DisplayWidget Lite yazılımı, monitörün pozisyonuna nazaran ekrandaki içeriği otomatik olarak döndürüyor.

Birden fazla taşınabilir monitörün tersine ZenScreen Ink’i DP Alt moduna dayanak veren iki adet USB-C irtibat noktası ve bir adet micro HDMI ilişki noktası sayesinde birçok farklı aygıtla uyumlu bir halde kullanmak mümkün. İki USB-C temas noktası DC güç girişi için de kullanılabiliyor.

Panel boyutu (çaprazlama) 16:9 geniş ekran, 15,6 inç (39,6 cm)
Panel art aydınlatma / cins W-LED / IPS
Ekran yüzeyi Parlak kaplama
Gerçek çözünürlük 1920 x 1080
İzleme açısı (CR  10) 170°/ 170°
Flicker Free   Evet
Görüntü özellikleri
  • DisplayWidget Lite yazılımı
  • Otomatik dönüş
  • Mavi ışık filtresi
ASUS dijital kalem Dahil
10 notka dokunmatik Evet
Giriş Çıkışlar
  • 2 x USB-C®
  • 1 x micro HDMI®
Tripod yuvası   Evet
Boyutlar 324,2 x 201,2 x12,5 (mm)
Yük 0,87 kg (net), 2,64 kg (brüt)
Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı