Online Oyunlar

ASUS ROG Phone 5 İmajları Sızdı; Özelleştirilebilir Ekran Dikkat Çekiyor

ASUS tarafından 2018 yılında birinci defa piyasaya sürülen ROG Phone, bilhassa oyuncular tarafından ilgi odağı olurken, seri sonraki yıllarda daha fazla ünlenmeyi başardı. 2019’da ROG Phone 2 ve 2020’de ise ROG Phone 3 ve ROG Phone 3 Strix modellerini piyasaya süren ASUS, 2021 için yeni bir model hazırlığında.

ROG Phone 3’ün halefi olması beklenen yeni telefonun ismi ise sızıntıya nazaran ROG Phone 5. Yeni telefonun yalnızca ismi sızmış değil, tıpkı vakitte canlı kanlı halde de fotoğraflanmış.

Bir kullanıcının elinde çekilen fotoğraflarda dikkat çeken en değerli detay ise, ROG Phone 5’in ardında özelleştirilebilir bir ekranın yer alacak olması. Buna nazaran art yüzeyin bir kısmı bir ekrana sahip. Ayrıyeten ana ekrandaki bir arayüzden de özelleştirme seçeneklerinin olduğu görülüyor.

More live shots of the ROG Phone 5 leaked on Weibo.#asus #rogphone5 pic.twitter.com/ppa7yieO1Q

— Mukul Sharma (@stufflistings) January 19, 2021

Sızıntıya nazaran ROG Phone 5’te ikinci ekran telefonun gerisinde yer alacak. Lakin şimdilik bunun yalnızca kozmetik olarak mı yer alacağı, yoksa bildirimler, aramalar ve sayfa ile uygulama görüntülemeleri üzere işlevlerle da mı kullanılacağı bilinmiyor. Şimdilik bu alan küçük bir şerit olarak görünüyor.

Bunun dışında ROG Phone 5’in dizaynıyla yeniden oyuncuların seveceği ölçüde çarpıcı bir görünüme sahip olacağını söyleyebiliriz. Telefonun ekranı yeniden oyuncular için hayli geniş olacakken, muhtemelen telefonda yeniden sıvı soğutma sistemine de yer verilecek. ASUS ROG Phone 5 hakkında daha fazla ayrıntı geldikçe bildirmeye devam edeceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı