Steam

Arma Reforger Duyuruldu

Bohemia Interactive, 17 Mayıs tarihinde ‘‘Arma’nın Geleceği” isimli bir yayın düzenleyeceğini duyurmuştu. Akabinde da geliştirici firmanın bu aktiflikte Arma 4 ve Arma Reforger üretimlerini duyurabileceği tez edilmişti.

Tüm gözler Bohemia Interactive cephesine çevrilmişken, beklenen canlı yayın sonunda gerçekleşti. Yayın sırasında Arma serisinin geleceği hakkında kıymetli açıklamalarda bulunan geliştirici firma, Arma 4’ün en son sürümü için bir platform vazifesi görecek olan Arma Reforger‘ı duyurdu.

30 dolarlık bir fiyat etiketiyle erken erişim sürümüyle oyuncuların karşısına çıkan üretim, özgün Arma: Cold War Assault’dan 10 yıl sonrasını ele alıyor. 1989‘da geçeceği söz edilen Reforger’da oyuncular ABD ile Sovyetler Birliği ortasındaki kurgusal savaşa şahit oluyorlar.

Aktarılan bilgiler doğrultusunda Reforger’da birebir vakitte 51 kilometrekarelik Everon adasına da yer veriliyor. Birinci Arma oyunundan aşina olduğumuz bu harita hem büyüklüğüyle hem de güçlü içerikleriyle Arma 4 öncesi oyunculara kaliteli bir tecrübe vaat ediyor. Paylaşılan bilgilere nazaran bu haritada ağır ormanlar, alçak zirveler, dağlar, yamalı tarlalar ve çokça pastoral kasabalar bulunuyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri Bohemia Interactive tarafından yayınlanan Arma Reforger fragmanı ile baş başa bırakalım.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı