Steam

Apple TV, Xbox Konsollara Geliyor

Apple dijital yayın platformu Apple TV, 10 Kasım tarihinden itibaren Xbox oyun konsollarına geliyor. Apple TV için tarihin tam da Xbox Series X ve Xbox Series S çıkış tarihine denk gelmesi de şaşırtan değil. Bu ortada Xbox One sahiplerinin de platformdan yoksun kalmayacağını belirtelim.

Apple TV uygulaması ile kullanıcılar geçtiğimiz yıl başlatılan Apple TV+ yayın servisine erişim sağlayabilecek. Serviste See, Servant ve daha birçok orjinal içerik yer alıyor. Hatta Tom Hanks’in vizyona giremeyen Greyhound sineması de içerikler ortasında.

Yeni uygulamaya ek olarak, yeni jenerasyon konsollar mevcut tüm Xbox One oyunlarıyla tıpkı halde Xbox One’da mevcut olan tüm mevcut yayın uygulamalarını da destekleyecek. Bunlar ise Disney +, Netflix, Hulu, HBO Max ve benzerilerini olarak sıralanıyor. Ayrıyeten, bu servislerden kimileri uyumlu bir TV ile Dolby Vision HDR ve Dolby Atmos üzere teknolojileri destekleyecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bingöl merkezden ben Mehmet Kaya. selam arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun 10-11-2020 20:04:54

  2. Karabük merkezden ben Hakan Kara. selam arkadaşlar siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 17:55:54

  3. Ordu merkezden ben Ahmet Bayrak. Merhaba sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, saolun 27-01-2021 23:16:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı