Android

Apple One Abonelik Servisi Kullanıma Sunuldu

Apple’ın Eylül ayında duyurmuş olduğu Apple One abonelik servisi nihayet kullanıma sunuldu. Birçok ülkede kullanıma sunulmayı başlayan abonelik servisi ile birlikte Apple’ın tüm servisleri tek bir pakette kullanıcılara sunuluyor.

Bu abonelik servisine kayıt olan kullanıcılar ise Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+, Apple Fitness ve iCloud servislerine tek bir paketten ulaşabiliyorlar. Bugün prestijiyle 100’den fazla ülkede kullanıma sunulan servis, birebir vakitte Mac, iPhone, iPad, iPod Touch ve Apple TV üzere aygıtlarda kullanılabiliyor.

Apple’ın açıklamasına nazaran kelam konusu bu üyelik paketi üç farklı plana mesken sahipliği yapıyor. Bu paketler ise Kişisel, Aile ve Premier biçiminde sıralanıyor. Pekala, Apple One fiyatları ne kadar? Gelin, Apple’ın açıkladığı paketlerin ayrıntılarına yakından göz atalım.

Apple One Abonelik Fiyatları

  • Ferdî Abonelik: Aylık 14.95 ABD doları karşılığında Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve 50 GB iCloud depolama alanı sunuyor.
  • Aile Aboneliği: 19.95 ABD doları karşılığında, altı aile üyesi ortasında paylaşabildiği, Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve 200 GB iCloud depolama alanı sunuyor.
  • Premier Aboneliği: 29.95 ABD doları karşılığında, altı aile üyesinin paylaşabildiği, Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+, Apple Fitness+ ve 2TB iCloud depolama alanı sunuyor.

Tüm bunların yanı sıra Apple One’ın Kişisel ve Aile aboneliğinin 100’den fazla ülkede kullanıma sunulduğunu görmekteyiz. Kelam konusu Premier üyeliğine ise Apple News+‘ın kullanımda olduğu ABD, Avustralya, Kanada ve İngiltere üzere ülkelerde erişilebiliyor.

Şimdilik, 100’den fazla ülkede ve bölgede kullanıma sunulan abonelik servisinin şimdi ülkemizde ne vakit kullanıma sunulacağı bilinmiyor. Lakin yakın vakit içerisinde bahisle ilgili resmi duyurulan yapılacağı iddia ediliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı