Online Oyunlar

Amazon Prime Görüntü’nün Şubat 2021 Takvimi Açıklandı. İşte Gelen Filmler!

Amazon Prime Görüntü Türkiye’nin Şubat ayı takvimi açıklandı. Şubat ayında Amazon Prime Görüntü Türkiye’de gösterime girecek tanınan imaller ortasında, başrollerinde Salma Hayek, Owen Wilson ve Nesta Cooper’ın yer aldığı “Bliss” ve ödüllü müellif Lev Grossman’ın kısa hikayesinden uyarlanan “A Map of Tiny Perfect Things” sinemalarının yanı sıra, Hindistan’ın en sevilen üretimlerinden “The Family Man” casus dizisinin ikinci dönemi yer alıyor. Amazon Prime Görüntü Türkiye’de şubat ayında Amazon Prime üyeleriyle buluşacak tüm yeni imaller, Türkçe altyazı seçeneği ile sunuluyor.

Amazon Prime Görüntü Türkiye Şubat Ayı Takviminden Öne Çıkanlar;

Bliss – 5 Şubat

Başrollerini Salma Hayek, Owen Wilson ve Nesta Cooper’ın paylaştığı Bliss, 5 Şubat tarihinde Prime Görüntü Türkiye’de yayına giriyor. Yakın vakitte boşanan ve işinden kovulan Greg (Owen Wilson), yaşantısını sokaklarda sürdüren gizemli Isabel (Salma Hayek) ile tanışıyor. İçinde yaşadıkları dünyanın bir bilgisayar simülasyonu olduğuna inanan Isabel’in bu fikirlerine birinci başta kuşkuyla yaklaşan Greg, vakitle bu çılgın teoride gerçeklik hissesi olabileceğine inanmaya başlıyor.

A Map of Tiny Perfect Things – 12 Şubat

Kathryn Newton ve Kyle Allen’ın başrollerini üstlendiği The Map of Tiny Things, 12 Şubat’tan itibaren Prime Görüntü Türkiye’de Prime üyelerinin beğenisine sunuluyor. Ödüllü muharrir Lev Grossman’ın kısa hikayesinden uyarlanan sinema, hazırcevap Mark’ın tıpkı günü yaşadığı sonsuz bir döngünün öyküsünü anlatıyor. Mark’ın dünyası, kendisi ile birebir döngüde sıkışıp kalan gizemli Margaret ile tanıştıktan sonra altüst oluyor. İkili, içinde sıkışıp kaldıkları günü eksiksiz hale getirecek küçük ayrıntıları bulmaya çalışırken, bir yandan da bu kaçışı isteyip istemediklerini sorguluyorlar.

The Family Man, İkinci Dönem – Şubat 12

Hindistan’ın sevilen aile adamı Srikant Tiwari’nin öyküsünü anlatan The Family Man’in ikinci dönemi, 12 Şubat’ta Prime Görüntü’de yayına giriyor. Ferdî hayatıyla iş hayatı ortasındaki dengeyi sağlamakta zorlanan Srikant, ikinci dönemde yeni ve güçlü bir düşman olan Raji ile karşılaşıyor. Sürpriz gelişmelerle dolu ve bu sefer kimsenin inançta olmadığı yeni dönemde Srikant, yeni misyonlarıyla Prime Görüntü izleyicilerine eşsiz bir macera yaşatıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Uşak merkezden ben Ahmet Bayrak. Mrb web siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-03-2021 06:57:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı