Haberler

Amazon Prime Day, Türkiye’deki Prime Üyelerine Binlerce Fırsat Sunuyor

Amazon, bu yıl gerçekleştireceği Prime Day ile 20 ülkedeki Prime üyelerine 2 milyonu aşkın fırsat sunmaya hazırlanıyor. Şimdiye kadar gerçekleştirilen tüm Prime Day etkinliklerinden çok daha fazla indirimin sunulacağı aktiflikte Prime üyeleri, 21 Haziran gece yarısı başlayacak indirimlerden 48 saat boyunca faydalanabilecek.

Amazon Prime Day Sayfası İçin Tıklayın!

Prime Day indirimleri teknoloji severlerden moda tutkunlarına, oyun âşıklarından evcil hayvan sahiplerine tüm Prime üyelerine yaz devrinde muhtaçlık duyabilecekleri eserlerde fevkalade fırsatlar sunacak. Prime üyesi değilseniz, daha fazla bilgi almak için buradaki kontaktan Amazon Prime Day sayfasını ziyaret edebilir; üye olarak ve 30 günlük fiyatsız deneme sürenizi başlatarak Prime Day fırsatlarının yanı sıra parasız ve süratli kargo, Prime Görüntü ve Prime Gaming aracılığıyla cümbüşün en düzgünleri ve daha fazla ayrıcalığa erişim sağlayabilirsiniz.

Prime Day 2021, Prime Day tarihindeki en fazla fırsatı Prime üyeleriyle buluşturacak. Prime üyeleri tıpkı vakitte, dünyanın önde gelen markalarının eserlerinin ve tüm kategorilerden cazip fırsatların sunulacağı “Bitmeden Yakala” ile fevkalade indirimlere erişim sağlayabilecek. Sonlu sayıda sunulacak bu fırsatlardan ve 48 saat sürecek indirimlerden en düzgün halde faydalanmak için unutmayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı