Android

Amazfit Akıllı Saatler Kutudan Çıkıyor

Ayrıyeten bir şanslı okurumuza da Amazfit GTR 2 modelini armağan ediyoruz. Müsabakanın kurallarını aşağıda paylaştığımız Instagram gönderi üzerinden okuyabilir ve siz de Amazfit GTR 2 kazanma bahtına erişebilirsiniz.

Amazfit, Fashion serisi giyilebilir akıllı saatlerinin son iki sürümünü Türkiye’de piyasaya sürüyor. Amazfit GTR 2, klasik saat dizaynını fitness ve sıhhat izleme özellikleriyle harmanlarken, Amazfit GTS 2 şık dizaynıyla ön plana çıkıyor. Amazfit GTS 2 KDV dahil 1599 TL, Amazfit GTR 2 Classic ise KDV dahil 1699 TL tavsiye edilen satış fiyatına sahip.

Paslanmaz çelik ve siyah alüminyum alaşımlı kasa seçeneklerine sahip olan Amazfit GTR 2, net ve okunması kolay 3D kavisli cam ile kaplanmış canlı, yuvarlak 1,39 inç AMOLED ekranıyla klasik bir görünüm sunuyor.

Amazfit GTS 2 ince, şık dikdörtgen gövdesi ve 1,65 inç AMOLED ekranıyla dikkat çekiyor. Alüminyum alaşımlı kasaya sahip olan saatin gece siyahı, çöl altını ve kent grisi renk seçenekleri, uyumlu kayışlarla tamamlanıyor.

Her iki saatin ekranı optik Elmas Gibisi Karbon (oDLC) ve parmak izi bırakmayan kaplamalara sahip 3D Corning Gorilla camından üretilmiş. Bu, saat ekranının çizilmelere karşı güçlü ve dirençli olmasını ve saatin pak kalmasını kolaylaştırıyor. Döndürülebilen ekran, saati hem sol hem sağ bileğinde kullanmayı tercih edenler için eşit derecede konforlu hale getiriyor.

40’tan fazla saat manzarası ve her vakit açık ekran özelliği, ayrıntılı şahsileştirme seçenekleriyle birlikte geliyor. Özelleştirilebilir Süratli Erişim Uygulaması sayesinde en sevdiğiniz uygulamalara, e sıhhat ve fitness özelliklerine erişmek için ekranı sağa yahut sola kaydırmanız kâfi.

Dahili sesle denetim ve akıllı asistan özellikleri, Amazfit GT 2 modellerini çok daha akıllı hale getiriyor. Desteklenen bölgelerde yerleşik Amazon Alexa10 ile saate sorular sorulabiliyor, bilgi aranabiliyor, çeviri yaptırılabiliyor, alışveriş listeleri oluşturulabiliyor, alarmlar, zamanlayıcılar ve hatırlatıcılar eklenebiliyor, hava durumunu öğrenilebiliyor, akıllı konut aygıtlarını denetim edebiliyor ve çok daha fazlası yapılabiliyor.

Türkçe lisan takviyesi ve kullanım kılavuzuyla gelen ve ayrıyeten çevrimdışı sesli denetim özelliğine sahip olan saatinizin internet erişimi olmasa bile spor modlarını açma, kalp atış suratı izleme ve daha fazlasını saatinizle konuşarak gerçekleştirmenize imkan tanıyor.

GT 2 serisi saatler, uzun pil ömrüyle hafta boyunca sizi yalnız bırakmıyor. Güçlendirilmiş pile sahip GTR 2 tipik kullanımda 14 gün, temel kullanımla 38 gün dayanırken, GTS 2 tipik kullanımda 7 gün, temel kullanımda 20 gün pil ömrü sunuyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı