Online Oyunlar

Acer’dan Konutta Sinema ve Maç İçin Özel Projeksiyon Aygıtı

Her yerde pratik bir halde kullanılabilmeleri ve TV ekranından büyük manzara sunabilmeleri ile konut cümbüşünün beğenilen eserlerinden projeksiyon aygıtları, kablosuz ilişki takviyesi ve manzara yansıtma üzere özellikleri sayesinde mesken cümbüşüne yeni bir boyut getiriyor.

İmgede Eksiksiz İstikrar: Her Kareyi Otomatik Tahlil Ediyor

Acer H6541BDi, yüksek parlaklık ve derin siyahlar ortaya çıkartan kontrast pahaları kadar, Acer ColorBoost3D teknolojisiyle gerçek hayattaki renkleri yansıtabilmesiyle bu alanda fark yaratacak savlı bir projeksiyon aygıtı olarak dikkat çekiyor. Full HD çözünürlük ile son derece net bir manzara sunan H6514BDi, yalnızca 2 metre uzaklıktan 60 inç imaj boyutuna ulaşıyor. 4.000 ANSI lümen parlaklık oranı ile aydınlık ortamlarda dahi kristal netliğinde, canlı imgeler sunan projeksiyon aygıtı, yansıtılan manzaranın her bir karesini tahlil ederek 10.000:1’e ulaşan çarpıcı dinamik kontrast oranı ile imajda harika bir istikrar kuruyor.

Özel Futbol Modu ile maç keyfi konutta yaşanır

Acer projektörler için özel hazırlanan Futbol Modu, çim sahanın yeşili ve futbolcuların cilt tonlarının yanı sıra, parlaklık, doygunluk, sertlik ve gama ayarlarını otomatik olarak güzelleştirerek stadyum keyfini meskene taşıyor. Ayrıyeten, projeksiyon aygıtının HDMI 3D takviyesi sayesinde üç boyutlu sinemalar ve öteki içerikler de eşsiz bir derinlik kazanıyor. Projeksiyon aygıtının 3 Watt gücündeki dahili hoparlörü, harici bir ses sistemine gereksinim duymadan konutunuzu istediğinizde sinema salonuna, istediğinizde de stadyuma çevirebiliyor.

En ince ayrıntılar, en gerçekçi renkler

Görünürlüğü en yeterli düzeye getiren LumiSense teknolojisi ile en karanlık sahneler bile ayrıntılarını kaybetmeden yansıtılabiliyor. 6 segmentli renk çemberi, gelişmiş lamba aydınlatması ve güçlü manzara sürece özelliklerinin bir ortaya geldiği Acer ColorBoost 3D, binlerce saatlik kullanımdan sonra bile hem 2D hem 3D içeriklerde renklerin tabiatta olduğu üzere canlı ve gerçekçi olmasını sağlıyor.

Ayrıyeten, ISFccc sertifikasına sahip olan Acer H6541BDi, gün ve gece için özel renk kalibrasyon modları ile her ortamda renk kalitesini koruyor. Acer BlueLightShield™ teknolojisi ise uzun vakit projeksiyon karşısında geçen vakitlerde göz yorgunluğunu önlemek için ziyanlı mavi ışıkları filtreliyor.

Kablosuz, uygulamasız, gerçek vakitli ekran aynalama

Acer H6541BDi’nin en çarpıcı yanlarından birisi, sahip olduğu kablosuz dongle ile akıllı telefon, dizüstü bilgisayar ya da PC ile basitçe bağlantı kurabilmesi. Ekran aynalama özelliği ile Windows 10, Android ve iOS işletim sistemli aygıtların ekranını anında yansıtabilmek mümkün. Kullanıcılar, Windows işletim sistemli bilgisayarları üzerinde rastgele bir ek yazılıma gereksinim duymuyor.  

Acer, yansıma açısı nedeniyle oluşan imaj bozulmaları için de otomatik kenar düzeltme özelliği sunuyor. Öte yandan karşıt yerleştirilen projeksiyon aygıtlarında da imgeyi otomatik olarak dikey çevirerek, ekstra ayar yapma zahmetini ortadan kaldırıyor.

Stant salonu, mağaza ekranı üzere farklı kullanım alanları için 7/24 kesintisiz kullanılabilen aygıt, ExtremeECO özelliği ile giriş sinyali olmadığında otomatik ekonomik moda geçiyor ve muhakkak bir müddet kullanılmadığında kapanıyor. Bu sayede, yüzde 70’e kadar güç tasarrufu yapmak, lambaları kısması sayesinde de lamba ömrünü 12 bin saate kadar uzatmak mümkün oluyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer H6541BDi, 4.999 TL’lik fiyatıyla satışta.

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Zonguldak merkezden ben Oğuzhan Uğur. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 13-12-2020 23:09:15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı