Haberler

Acer H6541BDi Projeksiyon Aygıtı Tanıtıldı

Acer H6541BDi, yüksek parlaklık ve derin siyahlar ortaya çıkartan kontrast bedelleri kadar, Acer ColorBoost3D teknolojisiyle gerçek hayattaki renkleri yansıtabilmesiyle argümanlı bir projeksiyon aygıtı olarak dikkat çekiyor. Full HD çözünürlük sunan H6514BDi, 2 metre uzaklıktan 60 inç imaj boyutuna ulaşıyor. 4.000 ANSI lümen parlaklık oranı ile aydınlık ortamlarda net ve canlı imajlar sunan projeksiyon aygıtı, yansıtılan manzaranın her bir karesini tahlil ederek 10.000:1’e ulaşan dinamik kontrast oranı ile geliyor.

“Özel Futbol Modu ile maç keyfi konutta yaşanır”

Acer projektörler için özel hazırlanan Futbol Modu, çim sahanın yeşili ve futbolcuların cilt tonlarının yanı sıra, parlaklık, doygunluk, sertlik ve gama ayarlarını otomatik olarak güzelleştirerek stadyum keyfini meskene taşıyor. Ayrıyeten, projeksiyon aygıtının HDMI 3D dayanağı sayesinde üç boyutlu sinemalar ve öbür içerikler de derinlik kazanıyor. Projeksiyon aygıtının 3 Watt gücündeki dahili hoparlörü, harici bir ses sistemine gereksinim duymadan konutunuzu istediğinizde sinema salonuna, istediğinizde de stadyuma çevirebiliyor.

“En ince ayrıntılar, en gerçekçi renkler”

LumiSense teknolojisi, karanlık sahnelerde ayrıntıları müdafaaya yarıyor. 6 segmentli renk çemberi, gelişmiş lamba aydınlatması ve güçlü manzara sürece özelliklerinin bir ortaya geldiği Acer ColorBoost 3D, binlerce saatlik kullanımdan sonra bile hem 2D hem 3D içeriklerde renklerin tabiatta olduğu üzere canlı ve gerçekçi olmasını sağlıyor.

Ayrıyeten, ISFccc sertifikasına sahip olan Acer H6541BDi, gün ve gece için özel renk kalibrasyon modları ile her ortamda renk kalitesini koruyor. Acer BlueLightShield™ teknolojisi ise uzun vakit projeksiyon karşısında geçen vakitlerde göz yorgunluğunu önlemek için ziyanlı mavi ışıkları filtreliyor.

“Kablosuz, uygulamasız, gerçek vakitli ekran aynalama”

Acer H6541BDi’nin en çarpıcı yanlarından birisi, sahip olduğu kablosuz dongle ile akıllı telefon, dizüstü bilgisayar ya da PC ile basitçe irtibat kurabilmesi. Ekran aynalama özelliği ile Windows 10, Android ve iOS işletim sistemli aygıtların ekranını anında yansıtabilmek mümkün. Kullanıcılar, Windows işletim sistemli bilgisayarları üzerinde rastgele bir ek yazılıma gereksinim duymuyor.

Acer, yansıma açısı nedeniyle oluşan imaj bozulmaları için de otomatik kenar düzeltme özelliği sunuyor. Öte yandan aksi yerleştirilen projeksiyon aygıtlarında da manzarayı otomatik olarak dikey çevirerek, ekstra ayar yapma zahmetini ortadan kaldırıyor.

Stant salonu, mağaza ekranı üzere farklı kullanım alanları için 7/24 kesintisiz kullanılabilen aygıt, ExtremeECO özelliği ile giriş sinyali olmadığında otomatik ekonomik moda geçiyor ve belli bir mühlet kullanılmadığında kapanıyor. Bu sayede, yüzde 70’e kadar güç tasarrufu yapmak, lambaları kısması sayesinde de lamba ömrünü 12 bin saate kadar uzatmak mümkün oluyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer H6541BDi, 4.999 TL’lik fiyatıyla satışta.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Muğla merkezden ben Timur Tunç. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-02-2021 09:33:07

  2. Bursa merkezden ben Mehmet Kaya. Selamlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-02-2021 10:37:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı