Online Oyunlar

25 Yıldır Değişmeyen Web Sitesi, Her Şeye Karşın Yaşamaya Devam Ediyor

Space Jam, 1996 yılında vizyona girmiş ve o devir çocukların ve basketbol severler ile animasyon dünyasıyla gönül bağı bulunanların keyifli saatler geçirmelerini sağlamıştı. Hatta sonraki yıllarla birlikte kült sinemalarından biri olarak gösterilen Space Jam’in başrolünde basketbol yıldızı Michael Jordan bulunuyordu. Gerçek dünya ile çizgi sinema dünyasını tıpkı potada eritmesi büyük ses getiren Space Jam, ortadan geçen 25 yıldan sonra yenileniyor ve yakında yeni sinema vizyona giriyor. Yeni sinemanın ismi Space Jam: Yeni Efsane olurken, bu kez Michael Jordan’ın yerinde LeBron James‘i izleyeceğiz.

Sinemanın fanatiklerinin internetteki uğrak yeri ise 25 yıldır değişmeyen Spacejam.com. Yeni sinemanın vizyona girecek olması sebebiyle bu site de yenilenmiş durumda. İlk filmin severleri ise telaşa kapılmış durumda. Sebebi ise 25 yıllık eski web sitesinin ortadan kaybolmuş olması.

Fakat hayır, eski site internet sahnesinden silinmedi. Sinemanın üretimcileri birinci sinemanın web sitesini çöpe atmak yerine onu muhafazayı tercih etmişler.

Şu an www.spacejam.com adresine girdiğinizde yeni sayfanın yüklendiğini göreceksiniz. Lakin gözlerinizi sağ köşeye kaydırdığınızda orada birinci sinemanın logosunu görmek mümkün. Buraya tıklayarak 25 yıllık web sayfasına erişebiliyorsunuz.

Elbette üretimciler yeni web sitesini de eski web sitesi formatının üzerine oturtarak retro görünümle pazarlayabilirlerdi. Hatta tahminen daha da dikkat cazibeli olurdu. Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşın…

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı